Інформація про практичного психолога

Вас вітає, практичний психолог дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №18 "Вербиченька"Шульга Юнна Василівна

Шульга Юнна Василівна

• Освіта - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, закінчила у 2013-му році.

• За спеціальністю - психолог.

• Кваліфікаційний рівень - спеціаліст.

Життєве кредо: "Бути людиною - це відчувати свою відповідальність. Почувати сором перед убогістю, що, здавалося б, і не залежить від тебе. Пишатися кожною перемогою, здобутою товаришами. Усвідомлювати, що кладучи свою цеглу, ти допомагаєш будувати світ".

(Антуан де Сент-Екзюпері)

Основною метою діяльності над реалізацією якої я працюю є: «Особливості розвитку емоційно-вольової сфери у дітей дошкільного віку».

Метою роботи практичного психолога дошкільного навчального закладу № 18 «Вербиченька» є забезпечення соціально-психологічних умов для всебічного й повноцінного розвитку дитини, збереження її психологічного здоров'я; підвищення рівня психологічної культури батьків та працівників ДНЗ №18 «Вербиченька».

Головні принципи роботи:

• "приймай людину такою, якою вона є" (феноменологічний підхід);
  • "не нашкодь!" та "не оцінюй!";
  • принцип відповідальності та конфіденційності.

Завдання психологічної служби закладу:

1. Психологічний супровід:
  • новоприбулих дітей, сприяння їхній адаптації до умов ДНЗ;
  • дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах;
  • дітей учасників АТО та дітей-переселенців;
  • в процесі вирішення конфліктних ситуацій між батьками та вихователями/помічниками вихователя; між працівниками ДНЗ.
  1. Діагностика, розвиток і корекція пізнавальної та емоційно-вольової сфери дітей.
  2. Профілактична робота з педагогами з метою попередження СЕВ.
  3. Просвітницька діяльність шляхом виступів на зборах, проведення семінарів з батьками та педагогами.
  4. Консультативна допомога батькам, педагогам, помічникам вихователя, адміністрації закладу.