ГРУПА № 2

Відкритий перегляд вихователя Мироненко І.Є. Тема: "В гості до сонечка". Мета: вчити дітей розрізняти і називати овочі, фрукти; закріпити знання кольорів (синій, червоний, жовтий, зелений, рожевий, білий, чорний, блакитний, помаранчевий, фіолетовий), продовжити вчити розрізняти і порівнювати предмети за величиною (великий – маленький); закріплювати вміння розпізнавати геометричні фігури і називати їх (коло, трикутник, квадрат); формувати образне мислення; розвивати увагу, пам’ять, дрібні м’язи пальців рук; виховувати спостережливість, чуйність, бажання допомагати один одному.

Заняття з художньо-продуктивної діяльності (малювання). Тема: "Подарунок для матусі, бабусі". За допомогою нетрадиційної техніки малювання - долонькою, малята сворювали привітання для своїх матусь, бабусь. Вихователь Мироненко І.Є.

Свято Весни. Мама квочка та мама курочка розгубили своїх діток а коли відшукали, т всі подружилисися і добре на святі повеселилися. Вихователі Сіпко С.В. та Мироненко І.Є., музичний керівник Жарська Н.В.

17 лютого - відзначається день Кота та спонтанного прояву доброти. Тому наші малята долучилися до святкування цих свят. Під час занять діти узагальнили свої знання про свійську тварину - кота, характер його поведінки, звуконаслідування, з'ясували, які ігри полюбляє тварина, а також розібрались у значенні слова ДОБРОТА, та як її можна спонтанно проявити до тварин та людей. Вихователь Мироненко І.Є.

Заняття з ознайомлення з соціумом. Тема: "Стрітення - зустріч Зими і Весни. Стрітення - линуть чудові пісні". Малята змагались, хто швидше викладе сніжинку, квітку, та й пора року переможе, а також з солоного тіста - ліпили провісників весни (жайворонків), співали заклички танцювали. Вихователь  Мироненко І.Є.

Пошуково-дослідницька діяльність. Тема: "Зимовий город". З допомогою вихователя малята садили зерна пшениці, кабачкове насіння, насіння редиски, руколи, цибулю. Потім поливали город і спостерігали за сходами. Вихователь Мироненко І.Є.

До Міжнародного дня "Дякую" малюки групи зі своїм вихователем Мироненко І.Є. віддали тепло своїх долонь під час створення колективної роботи.

Дітвора ознайомлюючись з традиціями святкування "Світлого свята Різдва" добре потрудилися: діти ліпили вареники, дівчатка "варили кутю", а хлопчики - складали Різдвяну зірку. Вихователь Мироненко І.Є.

Із доріжки до доріжки

Полетіли влучні сніжки

І почався білий бій,

Закрутився у сувій..

Вихователі Сіпко С.В., Мироненко І.Є., музичний керівник Жарська Н.В.

Свято Осені "Осінь золота прийшла".

Тихо Осінь ходить гаєм

Ліс довкола аж горить

Ясен листя осипає

Дуб нахмурений стоїть.

Вихователі Сіпко С.В., Мироненко І.Є., музичний керівник Жарська Н.В.

Образотворча майстерня. Тема:
"День Пам'яті та Примирення". Вихователь Мироненко І.Є.

Сенсорний розвиток. Тема: "Весела геометрія"

(вивчення геометричних фігур: коло, квадрат, трикутник).

Вихователь Мироненко І.Є.

Образотворча майстерня - малювання з використанням

нетрадиційної техніки малювання - штампування виделкою.

Тема: "Тюльпани". Вихователь Мироненко І.Є.

Ось і знов завітала Весна,
Добре свято вона принесла.
Свято радісне, наче танок,
Свято всіх наших милих жінок.
Діти групи № 2 також привітали своїх матусь і бабусь із першим весняним святом і подарували їм безліч приємних та неповторних емоцій.

Новорічний ранок групи № 2.

Вихователі Сіпко Світлана Василівна, Мироненко Ілона Євгеніївна.

Помічник вихователя Ярошенко Оксана Володимирівна.

Музичний керівник Борисенко Софія Олексіївна.

Тиждень права. Група № 2. Тема: "Великі права маленької дитини".

Вихователь Мироненко Ілона Євгеніївна

Осінь- чарівниця закружляла в осінньому танку наших

наймолодшеньких малят групи № 2

Новий рік – це гарне свято,
снігу випало багато.
Дід Мороз усівсь на віз,
подарунки нам привіз.

А зеленая ялинка
вся блищить, немов сніжинка.
Ти поглянь на голочки,
там сидять сніговички.

Свято в нас сьогодні , свято
і веселощів багато.
І снігуронька в нас є,
подарунки роздає.

Група № 2 весело та дружно зустрічала Новорічне свято, а дід Мороз подарував їм символ Нового року за їх старанність.

Вихованці групи № 2 весноньку  зустрічають.

Діти групи № 2 з нетерпінням чекали на зустріч з дідом Морозом.