Інформація про заклад

УВАГА!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВІДВІДУВАЧІ ЗАКЛАДУ

ТА УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!!!

У звязку з ситуацією, що склалася в нашій країні

з 25.02.2022 року усі загальноосвітні та позашкільні заклади освіти,

у тому числі і дошкільний навчальний заклад № 18 "Вербиченька"

призупиняють свою роботу.

З вірою у перемогу чекаємо на відновлення роботи закладу.

Все буде Україна! Разом до перемоги!

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок)

комбінованого типу №18 "Вербиченька"

Черкаської міської ради

- це навчальний заклад для дітей віком від 1.10 до 6 (7) років.

Заснований у 1991 році, належить до міської комунальної  власності. Заклад очолює Тищенко Лідія Василівна

В закладі функціонує 12 груп:

- 3 групи для  дітей ясельного віку,

- 9 груп для дітей садового віку.

Виховується 302 дошкільнят.

Режим роботи закладу: 08:00 - 18:00

Юридична алдреса:

18015, м. Черкаси,

вул. Маломужа Олександра, 25

Телефони: 63-16-45; 63-97-88

Електронна пошта: [email protected]

Дошкільний навчальний заклад організовує освітній процес

за такими пріоритетними напрямками:

- фізкультурно – оздоровчим;

- інтелектуальним;

- художньо – естетичним;

- гуманітарним.

Робота з оздоровлення та фізичного виховання дітей проводиться на основі спільних зусиль педагогів, інструктора з фізичної культури та медичних працівників.

Важливим чинником у збереженні та зміцненні здоров'я дітей є формування у них свідомого ціннісного ставлення до власного здоров'я.

Пріоритетним напрямком у роботі педагогічного колективу є  поетапне формування та розвиток творчих здібностей дошкільнят засобами театру в різних видах діяльності.

Постійно діє театральний гурток "Бджілка". Дошкільнята навчаються акторської майстерності, відтворюють людські емоції, настрій, окремі риси  характеру.

Аналіз роботи педагогів дошкільного навчального закладу свідчить про ефективність комплексного підходу до забезпечення наступності і перспективності роботи дошкільного навчального закладу, як першої ланки безперервної освіти.

Педагогічний колектив постійно в пошуці ефективних технологій організації освітнього процесу в дошкільному закладі, націлених на особистісний розвиток дошкільників та формування у них цілісної картини світу.

У дошкільному закладі створено прекрасні матеріально-технічні умови, кваліфіковані кадри забезпечують дітям високий рівень інтелектуального, фізичного, психічного, художньо-естетичного розвитку дошкільника.

Дошкільний заклад є базовим для проходження педагогічної практики студентів дошкільного та психологічного факультетів, які закріплюють тут набуті теоретичні знання:

- ознайомлюються із сучасною ігровою базою та роботою вихователя;

- з допомогою вихователів готуються до навчально-виховного процесу;

- проводять заняття, режимні моменти та консультації для батьків.

Основним напрямком роботи нашого дошкільного закладу є:

Реалізація освітніх ліній програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина»;

Формування цінностей, особистісних якостей та життєвих компетентностей для досягнення дітьми шкільної зрілості.

Склад педагогічного колективу: 24 педагогічних працівники, з них 5 осіб вища дошкільна освіта, 13 осіб вища педагогічна освіта, 6 осіб неповна вищу освіту; за кваліфікаційним рівнем:  «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагоги, «спеціаліст ІІ категорії» - 3 педагоги, «спеціаліст І категорії» - 4 педагоги, «спеціаліст» - 14 педагогів; мають педагогічне звання «вихователь-методист» - 5 педагогів.

Усі групи та приміщення дошкільного закладу оснащені: меблями, побутовими предметами, предметно-ігровим середовищем відповідно до потреб працівників та вікових і індивідуальних особливостей  вихованців.

В закладі працює: методична, психологічна та медична служби, є музична та спортивна зали.

Методичний кабінет обладнаний комп’ютером, який має вихід в мережу інтернет.

Наші гуртки  «Перші кроки в економіку», «Гурток друзів планети», «Диво на піску», «Сміливі-дужі, до спорту не байдужі!», «Лего-конструювання як ефективний засіб розвитку дітей дошкільного віку».

Протягом 2020-2021 н.р. на базі нашого закладу проведено школу професійного становлення молодого вихователя на тему "Формування мовленнєвої компетентності дошкільників в ігровій діяльності".

Наші досягнення: цьогоріч наш заклад став учасником освітнього проєкту в Україні The LEGO Foundation "Сприяння освіті" та здобув перемогу в номінації "Про важливе" за що отримав диплом.

Дошкільний навчальний заклад співпрацює із спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 20 та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24.